- Uroda/Zdrowie

Z jakiego rodzaju zabiegów depilacji warto skorzystać?

Skuteczna depilacja to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów dostępnych w dobrym salonie kosmetycznym. Z jakich możliwości dostępnych na współczesnym rynku branżowym można dziś skorzystać? Które zabiegi depilacji są najczęściej wybierane przez klientów? Zapraszamy do lektury naszego wpisu!

Skuteczna depilacja laserowa

Depilacja E-light, określana też mianem fotodepilacji, to nic innego jak połączenie działania światła oraz zmiennego prądu elektrycznego – obowiązkowo o wysokiej częstotliwości. Tego rodzaju depilacja nie jest bolesna, choć mogłoby się wydawać, że jest zupełnie inaczej. Na czym polega istota fotodepilacji? Prąd płynąc przez włos i cebulki silnie je nagrzewa, powodując tym samym skuteczne zniszczenie. Depilacja E-light jest szczególnie polecana w przypadku chęci skutecznego pozbycia się niechcianego owłosienia z okolic klasycznego bikini.

Depilacja woskiem równie skuteczna

Dużą popularnością wśród klientów dobrego gabinetu kosmetycznego cieszą się także usługi depilacji woskiem Epiloderm. Wosk ten zaliczamy do naturalnego wosku bezpaskowego, a jego aplikacja zachodzi nie inaczej, jak w całości na danym obszarze. Wosk zdejmowany jest również w jednym kawałku, a najczęściej stosowany jest do skutecznej depilacji pleców. Warto podkreślić, że wykorzystanie specjalistycznego wosku Epiloderm jest całkowicie bezbolesne – dlatego też z jego właściwości z powodzeniem skorzystać mogą nawet osoby z dość niskim progiem bólowym.

Depilacja inna niż wszystkie

Co wyróżniać będzie skuteczne metody depilacji dostępne w salonie kosmetycznym? Przede wszystkim bezbolesność tego rodzaju zabiegów, ale nie tylko. Ich ogromną zaletą są długotrwałe efekty zabiegów i możliwość wydepilowania nie tylko okolic bikini, nóg czy pachwin, ale również pleców. Jeśli więc zależy nam na tym, by móc czuć się atrakcyjnie w każdej sytuacji – depilacja E-light lub z wykorzystanie wosku Epiloderm jest właśnie dla nas! Warto wybrać chętnie wybierane usługi u najlepszych.